کتاب مهارت های نوشتاری پایه هشتم  با موضوع بوی سیر
انشا درمورد بوی سیر
هفته پیش که به همراه مادرم به بازار رفتیم وقتی به قسمت تره بار رسیدیم بوی بسیار تندی در فضا ی ان منطقه پخش شده بود وقتی از مادرم پرسیدم سیر هایی با برگ های بلند  که گل ها هنوز  به آن چسبیده بود به من نشان داد و گفت اینها همان سیر هایی  هستد که از زمان پیامبر  به کنون توصیه شده و خواص و فواید بسیاری دارند و برای ضد عفونی کردن دهان و دندان و معده و پوست و زیبایی صورت مفید است 
و اکثر مردم ایران به خصوص گیلان برای پخت و پز از سیر استفاده می کنند و به دلیل اینکه بوی سیر در غذا موجب خوش عطر شدن و  لذیذ شدن  غذا می شود که بعضی افراد از بوی سیر خوششان می اید و بعضی دیگر از بو  سیر  بدشان می اید و حس بدی بهشان می دهد.
مادرم بعد از گفتن این حرف ها به سمت فروشگاه رفت و  چند حبه سیر خرید و به همراه یکدیگر به خانه برگشتیم  و همراه با غذا خوردیم  از نظر من سیر بوی خوبی  نداشت و باعث سر گیچگی من شد اما به دلیل خواص و فواید زیاد ان سیر را خوردیم  و از طعم گس و تند ان لذت بردیم.
نظر شما در مورد این انشا چه بود ؟ نظر بزارید.

انشاء پاییز نگارش پایه یازدهم-درس اول

انشا باران صفحه 20 کتاب نگارش پایه دهم

انشا گذر رودخانه صفحه 21 کتاب نگارش نهم

انشا ازاد صفحه 20 کتاب نگارش هشتم

انشا حیاط مدرسه صفحه 20 کتاب نگارش هفتم

انشا با موضوع زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد

انشا با موضوع دیدن یک شکار چی از دریچه ی چشم یک آهو

سیر ,بوی ,غذا ,ان ,انشا ,مادرم ,بوی سیر ,و به ,و فواید ,خواص و ,به همراه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

liii آموزش خیاطی و طراحی لباس در تهران راز بقای من الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم سينا ابهري گلیو زیرنویس ها کمی قبل از خوشبختی filemarket وبلاگ