پایه هشتم انشا با موضوع جان بخشی به اشیاء گیتار
مقدمه:هر کسی می تواند به چیزی که دوست دارد جان داده و زندگی را از زبان او روایت کند، این اتفاق بار ها و بار ها در داستان ها، فیلم ها و انیمیشن ها رخ می دهد، انسان ها از همان کودکی می آموزند که چیزی به عنوان خیال پردازی می تواند اتفاق جالب و جذابی باشد که شاید بسیاری آن را به واقعیت ترجیح دهند.
تنه انشاء:مسئله مهم این است که هر چیزی می تواند به زبان انسان شروع به سخن گفتن کند، گیتار یکی از جالب ترین اشیاء است، ما امروز در نقش گیتار زندگی را شرح می دهیم.
من یک گیتار هستم، من می توانم به عنوان یک نوا ساز و یا ملودی ساز با کنترل دست های شما آهنگ و ریتم را به وجود آورم، این اتفاق باعث می شود که بسیاری از خواننده ها و کسانی که به موسیقی علاقه دارند از من استفاده کنند، در واقع من یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین ساز های روی زمین هستم. زیبایی من بی حد و وصف است و این مسئله بار ها توسط عده زیادی که من را می بینند عنوان شده است.
فرا تر از این مسائل از یاد نبرید که موسیقی لازمه روح هر انسانی است و بخش عظیمی از آن توسط من تولید شده است، البته من دوست های دیگری نیز دارم که با نام های پیانو، ویولون، درام، پرکاشن شناخته می شوند.
من دوست هایی شبیه به خود هم دارم، به آن ها گیتار کلاسیک، نایلون، الکتریک گفته می شود. البته که من گیتار آتیک هستم.
نتیجه گیری:ساز های موسیقی دنیای بزرگی دارند و من خوشحالم که در این دنیا زندگی می کنم و هر روز ملودی و نوای جدیدی را خلق می کنم.
نظر شما در مورد این انشا چه بود ؟ نظر بزارید.

انشاء پاییز نگارش پایه یازدهم-درس اول

انشا باران صفحه 20 کتاب نگارش پایه دهم

انشا گذر رودخانه صفحه 21 کتاب نگارش نهم

انشا ازاد صفحه 20 کتاب نگارش هشتم

انشا حیاط مدرسه صفحه 20 کتاب نگارش هفتم

انشا با موضوع زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد

انشا با موضوع دیدن یک شکار چی از دریچه ی چشم یک آهو

ها ,گیتار ,های ,ساز ,زندگی ,چیزی ,می تواند ,بار ها ,ها و ,می شود ,زندگی را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

pink city رانندگی ایمن چاپ و پخش انتشارات کتاب هرمز جنگ رسانه ای دشمن kahrobarangie moshaverezanashoyi12 فروشگاه esmaeil3395 كتابخانه عمومي شهيد رضا كاكو جويبار پاورپوینت دین و زندگی