انشاء با موضوع طعم بستنی یخی پایه هشتم صفحه ۶۲
مقدمه:زمانی که آفتاب سوزان عمود می تابد و گرمای جان سوزش عرق را از تن روانه می سازد تنها چیزی خنک می تواند آتش سوزان وجودت را خاموش کند. چیزی مثل بستنی یخی.
تنه انشاء:بستنی یخی یکی از خوشمزه ترین لذت های زندگی است که از کوچک تا بزرگ همه برای آن مشتاقند و با آن خاطره های شیرین را در دفتر خاطرات خود رقم زده اند.
طعم دل پذیر خرد شدن تکه های یخ زده ی  میوه زیر دندان ها لذت وصف ناشدنی را به همراه دارد که در گرمای تابستان در زیر تابش نور خورشید طلایی موجب می شود خنکایی را در جزء به جزء سلول های بدن تزریق کند
و لحظه ایی ناب و فراموش نشدنی را در ذهن ها ثبت کند. همانطور که همه ما می دانیم بستنی یخی در طعم های مختلف بنابر ذائقه ی شخصی هر کسی تعبیه شده است که در سنی و با هر سلیقه ایی، توان انتخاب و علاقمندی را داراست.
به طوری که هم من و هم پدرم و هم پدربزرگم از علاقمندان سرسخت آن هستیم و هر کدام به شخصه به نوبه ی خود از آن خاطره های شیرین و به یاد ماندنی را در یاد داریم. از دست فروش های دوره گرد کوچه پس کوچه ها بگیر تا کافی شاپ ها که در زمان حال است آن را به بازار عرضه می کنند.
طعمش آنقدر خوب و خشمزه است که از سبد غذایی در طی سال های گذشته حذف شده است. شاید بعد از گذر سال ها فراموشی بگیرم و از گذشته ام هیچ به یاد نیاورم اما قطعا با طعم بستنی یخی پرت می شوم به گذشته ایی که فراموش کردم زیرا آنقدر فراموش نشدنی و ناب است که هرگز فراموش نمی شود.
نتیجه گیری:بعضی از طعم ها تو را غرق خاطرات می کند، بعضی تو را ناخوداگاه به لبخند وا می دارد و بعضی دیگر بغضی نا به هنگام را مهمان گلویت می کند طعم بستنی یخی همان طعمی است که همه ی این توصیفات را یکباره در خود جا داده است و من با هر بار چشیدن طعمش همه ی احساسات خوب زندگی را با هم تجربه می کنم و این یعنی خوشبختی اما از نوع ساده.
نظر شما در مورد این انشا چه بود ؟ نظر بزارید.

انشاء پاییز نگارش پایه یازدهم-درس اول

انشا باران صفحه 20 کتاب نگارش پایه دهم

انشا گذر رودخانه صفحه 21 کتاب نگارش نهم

انشا ازاد صفحه 20 کتاب نگارش هشتم

انشا حیاط مدرسه صفحه 20 کتاب نگارش هفتم

انشا با موضوع زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد

انشا با موضوع دیدن یک شکار چی از دریچه ی چشم یک آهو

های ,بستنی ,یخی ,طعم ,ها ,ی ,بستنی یخی ,است که ,را در ,طعم بستنی ,که در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید بهترین چمن مصنوعی-موکت و... شعر vidashojaee1387 نون تا نون مدرسه علمیه عصمتیه سمنان بلاگی برای سن فایل tajbakhshiyan12 لیمو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مطالب اینترنتی danadaneshelm