انشا صفحه ۳۷ کتاب نگارش پایه کلاس پنجم دبستان صدایی که قبلا شنیده اید و آن را دوست دارید تجربه شنیدن کدام یک از صدا های زیر را دارید احساس خود را از شنیدن آن بنویسید
صدایی که قبلا شنیده اید و آن را دوست دارید
انشا صدایی که قبلا شنیده اید و آن را دوست دارید نگارش پنجم دبستان
صدایی که خیلی دوست داشتم و دارم صدای دریاست، صدایی پر از حس ارامش و قشنگ. پر از شیرینی و شادابی. صدایی که می تواند ارام باشد و یا پر تلاطم، می تواند ارامت کند و یا می تواند بی قرار ترت کند. هر بار که صدای زیبای ان را می شنوم، انگار دوباره بدنیا می ایم و جان و وجودم تر و تازه می شود، گویی قلبم سرشار از ارامشی میشود که انگار از ابتدا با من متولد شده و با من بزرگ شده و زندگی کرده و نفس کشیده است. صدای دریا همان صدای دل نشینی است که وقتی می شنوی دوست داری تا اخر عمرت کنار دریا بنشینی و به صدایش گوش بدهی انگار دوست داری این صدارا تا همیشه ذخیره کنی و هر وقت که دلت بی قرار شد گوشش دهی تا ارام شوی…. صدای دریا خود ارامش است.
نظر شما در مورد این انشا چه بود ؟ نظر بزارید.

انشاء پاییز نگارش پایه یازدهم-درس اول

انشا باران صفحه 20 کتاب نگارش پایه دهم

انشا گذر رودخانه صفحه 21 کتاب نگارش نهم

انشا ازاد صفحه 20 کتاب نگارش هشتم

انشا حیاط مدرسه صفحه 20 کتاب نگارش هفتم

انشا با موضوع زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد

انشا با موضوع دیدن یک شکار چی از دریچه ی چشم یک آهو

دوست ,صدایی ,دارید ,صدای ,قبلا ,اید ,صدایی که ,قبلا شنیده ,که قبلا ,شنیده اید ,و آن ,پنجم دبستان صدایی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

msheikhbahaei گردشگری هوشمند بر پایه شهر هوشمند حس شادی دانلودستان عناوین بسپار نماوا کلیپ 2 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. blueumberella داستانـَک | بزرگترین مرجع داستان های کوتاه و بلند گفتگوي رو در رو...